emailadres wachtwoord

Het team

Hieronder vindt u de contactgegevens van alle personeelsleden.
Cees Snitjer

Cees Snitjer

Directeur
c.snitjer@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Hans Westerhof

Hans Westerhof

Coördinator
h.westerhof@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Harma Wolters

Harma Wolters

Coördinator Passend Onderwijs
h.wolters@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Marja Kolen

Marja Kolen

Leerkracht groep 1/2a
m.kolen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Denise Darwinkel

Denise Darwinkel

Leerkracht groep 1/2b
d.darwinkel@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Gréanne Vos

Gréanne Vos

Leerkracht groep 1/2c
g.vos@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Klazien Vegter

Klazien Vegter

Leerkracht groep 1/2a en 1/2c
k.vegter@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Margriet Vegter

Margriet Vegter

Leerkracht groep 3
m.vegter@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Esther Ploeg

Esther Ploeg

Leerkracht groep 3
e.ploeg@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Marleen Wijnands

Marleen Wijnands

Leerkracht groep 4a
m.wijnands@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Lars Noorman

Lars Noorman

Leerkracht groep 4b
l.noorman@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Agnes Naber

Agnes Naber

Leerkracht groep 4b en de plusklas
a.naber@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Nienke Westra

Nienke Westra

Leerkracht groep 5
n.westra@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Linda Mulder

Linda Mulder

Leerkracht groep 5/6 en opleider in school voor de Academische Basisschool
l.mulder@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Louise Wittmaekers

Louise Wittmaekers

Leerkracht groep 5/6
l.wittmaekers@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Melissa Westermolen

Melissa Westermolen

Leerkracht groep 6
m.westermolen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Esther Janssen

Esther Janssen

Leerkracht groep 7
e.janssen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Dennis Nijmeijer

Dennis Nijmeijer

Leerkracht groep 8
d.nijmeijer@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Vanessa Hoogland

Vanessa Hoogland

Leerkracht groep 4a en groep 8
v.hoogland@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Tiena Akkerman

Tiena Akkerman

Leerkracht groep 5, 6 en 7.
t.akkerman@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Anita Booy

Anita Booy

Onderwijsassistente
a.booij@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Annamarie van der Werf

Annamarie van der Werf

Onderwijsassistente
a.vdwerf@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Ronald Hamming

Ronald Hamming

Conciërge
info.schuilingsoord@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Hilde Coops

Hilde Coops

Administratief medewerkster
h.coops@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Mathijs Höster

Mathijs Höster

Vakleerkracht gymnastiek
m.hoster@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Ronald Haverkort

Ronald Haverkort

Vakleerkracht gymnastiek
r.haverkort@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Harry de Vries

Harry de Vries

Vakleerkracht gymnastiek
h.devries@stichtingbaasis.nl
050-4094148