We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het team

Hieronder vindt u de contactgegevens van alle personeelsleden.
Marjan Jansen

Marjan Jansen

Directeur
m.jansen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Robert Emmelkamp

Robert Emmelkamp

Coördinator en leerkracht groep 6
r.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Marjo ter Hoeve

Marjo ter Hoeve

Coördinator Passend Onderwijs
m.terhoeve@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Marja Kolen

Marja Kolen

Leerkracht groep 1/2a
m.kolen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Vanessa Hoogland

Vanessa Hoogland

Vanessa is op dit moment afwezig en wordt vervangen.
v.hoogland@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Denise Darwinkel

Denise Darwinkel

Leerkracht groep 1/2b
d.darwinkel@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Gréanne Tuinman

Gréanne Tuinman

Leerkracht groep 4
g.tuinman@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Esther Ploeg

Esther Ploeg

Leerkracht groep 3
e.ploeg@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Marleen Wijnands

Marleen Wijnands

Leerkracht groep 5 en ondersteuning bovenbouw.
m.wijnands@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Nienke Westra

Nienke Westra

Nienke is op dit moment afwezig en wordt vervangen.
n.westra@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Lars Noorman

Lars Noorman

Leerkracht groep 3
l.noorman@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Linda Mulder

Linda Mulder

Leerkracht groep 5
l.mulder@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Melissa Westermolen

Melissa Westermolen

Leerkracht groep 6
m.westermolen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Esther Janssen

Esther Janssen

Leerkracht groep 7
e.janssen@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Dennis Nijmeijer

Dennis Nijmeijer

Leerkracht groep 8
d.nijmeijer@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Ronald Hanning

Ronald Hanning

Conciërge
info.schuilingsoord@stichtingbaasis.nl
050-4094148
Mathijs Höster

Mathijs Höster

Vakleerkracht gymnastiek
m.hoster@stichtingbaasis.nl
050-4094148

Marjolein de Bruin

Leerkracht groep 5 en coördinator AOS.
m.debruin1@stichtingbaasis.nl

Ella Maij Schimmel

Leerkracht groep 4 en 1/2
e.schimmel@stichtingbaasis.nl

Anneke Jansma

Leerkracht executieve functies
a.jansma@stichtingbaasis.nl